Detoxikace organismu [ Rehabilitace a masáže ]

Moderní doba je charakterizována narušením ekosystému člověka, poškozením životního prostředí a stresem. To vše zatěžuje náš imunitní systém a při velkém přetížení může vést i k těžkým onemocněním. Proto Vám nabízíme spolupráci na očistě Vašeho organismu řízenou detoxikací pro zkvalitnění vašeho života!

Co je to detoxikace?
Detoxikací rozumíme proces, při kterém zbavujeme organismus nežádoucích látek, které mohou mít za určitých okolností na organismus toxický - jedovatý vliv. Jde tedy o to zbavit tělo těchto látek a to nejlépe ještě dříve, než začnou narušovat nějaký proces v organismu. Pro každého člověka jsou rizika různá - záleží na genetickém vybavení každého jedince. Pokud se v organismu hromadí jedy, pak nejčastěji narušují oslabená místa v genetické mapě organismu a u jedince vznikají onemocnění, která jsou součástí rodinné anamnézy.

Detoxikace organismu působí preventivně a prodlužuje dobu zdraví a funkčnosti organismu. Ten se pravidelně ozdravuje tím, že odstraňuje všechny jedy. Detoxikace by měla být chápána jako tělesná hygiena vnitřku organismu stejně tak, jako se např. pravidelně myjeme a čistíme si zuby.

KONTAKTNÍ ADRESA:

Ing. Ladislav Hollý
Dukelská 566
742 42 Šenov u Nového Jičína
Česko (CZ)
tel: (+420) 608 44 77 21

SOUVISEJÍCÍ ODKAZY

UMÍSTĚNÍ

DALŠÍ INFORMACE: http://www.RelaxacniCentrum.cz

Typ záznamu: Rehabilitace a masáže
AKTUALIZACE: Ladislav Hollý (archívní záznam) org. 56, 17.01.2007 v 09:24 hodin