UNMANI Helena [ Vedoucí pracovník ]

UNMANI Helena
Helena Unmani
Helena Unmani

Narodila jsem se ve znamení Lva, v čínském horoskopu Tygra. Mám ráda žlutou, oranžovou, cihlovou barvu, moře, jezera, rybníky. Chutná mi meloun, mango, avokádo, jsem vegetariánka a ráda to občas porušuji svíčkovou v restauraci. Baví mě cestovat a zkoumat cizí země a lidi. Potřebuji svobodu, prostor na tvoření a realizaci svých nápadů.

S tantrou jsem se potkala v roce 1995 v jižních Čechách a od té doby se vše v mém životě změnilo. Začala jsem se věnovat psychoterapii, taneční primitivní expresi a angličtině. Cestovala jsem do Brazílie na setkání s Grofem a ahajuaskou, do Austrálie za angličtinou, tantrou a oceánem, do Ameriky za přírodou a indiány, do Arizony, Utahu, Colorada, několikrát do Indie do Oshovi "Multiverzity", na Krétu za Bohyní, do Anglie za keltskými kamennými kruhy a meditací. Mám za sebou jednu tantrickou svatbu a také rozvod.

Posledních 5 let se intenzivně věnuji tantře - prošla jsem výcvikem Sky Dancing Tantra s Johnem Hawkenem, organizuji pro něj výcviky tantry a šamanismu, asistuji mu, učím vlastní tantrické víkendy s mým Shivou Karlem, nabízím tantru pro ženy. Nyní jsem v novém výcviku Sarity a Geha, School of Awakening, Soulmate training for lovers, který bude tak na 2 - 3 roky. Organizuji od tohoto roku jejich tantrické ochutnávky . Tvořím a buduji dům, kde tantra může pulzovat.Jak to jde , dál jezdím alespoň jednou za 2 roky do Puny a Indie, i když loni jsem strávila celý únor na Slovensku seznamováním se s učením Žiarislava, velkého učitele o původním přírodním duchovenstvu. A tak jsem 21.6.2006 na velké oslavě Slunovratu na Královej Holi přijmula další nové jméno a to RADOMILA.A velkou radost jsem měla v srdci , když konečně kniha Tantrická Láska, kterou jsme s mým milovaným Karlem překládali, vyšla 30.6.2006 v Pragmě!!

Od ledna 2005 jsem v novém láskyplném vztahu se svým tantrickým přítelem Karlem - spolu jsme prošli nádherných a plných 5 let tantrického života a nyní jsme oba vstoupili do nových partnerství.

Mně se zjevil na konci dubna 2005 přímo na Skalce Vlado a tak spolu rok meditovali, milovali se, učili se rozumět sobě i navzájem a nabízeli naše zkušenosti ostatním...a setkal se s Kamilou.
NO a TEĎ , je to trochu tajemné i divoké i neuchopitelné,no a tak čekám jak vše vše vyvine....již 4.měsíc se poznávám s jedním takovým krásným modrým andílkem,a čekám zda přistane ,což bych si moc přála , a nebo jen jemně kolem proletí a zanechá pyl ze svých křídel....

KONTAKTNÍ ADRESA:

Helena UNMANI
Skalka u Doks 22
472 01 Doksy
Česko (CZ)
tel: (+420) 606/643 934 NOVY TEL. do
(+420) 606/651 499 Helena Unman
UNMANI Helena-kniha T.L.

FOTOGALERIE

UPŘESŇUJÍCÍ ODKAZY

UMÍSTĚNÍ

DALŠÍ INFORMACE: http://www.Nataraj.cz

Typ záznamu: Vedoucí pracovník
AKTUALIZACE: Jarka - bob =:o)) (Občanské sdružení Nataraj) org. 2, 15.09.2006 v 16:23 hodin