Ukázky webů a portálů využívajících plnou podporu Doménové koule

Několik ukázek grafických rozhraní pro prezentace měst, obcí regionů, ubytovacíh a stravovacích zařízení z oblasti turistického ruchu. Jedná se o malou část www prezentací a portálů spolupracujících na Informačním a rezervačním systému Doménová koule
Všechny informace jsou uloženy v jediném datovém jádru systému. Okolo tohoto jádra jsou domény, které vložené informace využívají. Doménová koule pracuje v 8-mi jazykových mutacích, má GPS lokalizace a všechny její moduly a databáze spolu navzájem spolupracují.
Okolo jádra Doménové koule se spousřeďují domény. Obsah domény je vložen do jádra systému a zpět vrácen na grafické rozhraní domény. To co vidí uživatelé domén nejsou klasickí www stránky, ale přes rozhraní zobrazená data z jádra Doménové koule. Všechny domény na systému jsou si rovné a všechny mají stejná práva a možnosti. Přes každou doménu je vidět celý informační systém Doménové koule.
Domény které budou dále ukázány jsou ilustrační. Mají za cíl ukázat, jak systém informace propojuje a dále využívá ve prospěch společné propagace všech spolupracujících subjektů.