Aroma masáž

K aromamasáži patří příjemná atmosféra a vonné oleje. Masáž éterickými oleji, které se získávají z rostlin nebo jejich částí, je nejpoužívanější aromamasážní metodou. Jejím cílem je, vedle odstranění napětí a prokrvení, dostat do těla aromatické .....
K masáži patří příjemná atmosféra a vonné oleje. Masáž éterickými oleji, které se získávají z rostlin nebo jejich částí, je nejpoužívanější aroma masážní metodou. Jejím cílem je, vedle odstranění napětí a prokrvení, dostat do těla aromatické esence a umožnit plné rozvinutí jejich účinků.

Aroma masáž dodá pokožce cenné látky a současně nádherně uvolní. Aby masáž měla co největší účinky, měli byste se jí zúčastnit aktivně. Soustřeďte se, zavřete oči a vnímejte svůj dech v souvislosti s masírovanými částmi těla.

Masáže jsou vynikající metodou k odstranění stresu a k uvolnění, nabízí možnost nechat se opravdu příjemně hýčkat.

Techniku aromamasáže si může kažý masér vytvořit podle svých představ. Doporučuji masážní techniku kterou vytvořila a učí Adéla Zrubecká z Asociace českých aromaterapeutů. Její technika zahrnuje prvky tradiční čínské medicíny, akupresury a mnohdy i ájurvédy. Je příjemná a uvolňující. Osobně tuto techniku provádím a jsem s ní maximálně spokojen.

CENÍK MASÁŽÍ

Rozdělení masáží Poznámka Ovlivňuje Doteky na tělo Trvání v hod. Cenový rozsah
AROMA MASÁŽE relaxace,
antistresové,
ozdravné
tělo
mysl
ducha
hladivé
tlakové
hřejivé
1 hodina
1,5 hodiny
2 hodiny
400,-Kč
600,-Kč
800,-Kč

Jsme plátci DPH. Koncové ceny ceníku jsou uvedeny s DPH v následujících sazbách:
- masáže a další služby 19% DPH.