Aromamasáže

K aromamasáži patří příjemná atmosféra a vonné oleje. Masáž éterickými oleji, které se získávají z rostlin nebo jejich částí, je nejpoužívanější aromamasážní metodou. Jejím cílem je, vedle odstranění napětí a prokrvení, dostat do těla aromatické .....
K masáži vždy patří příjemná atmosféra a vonné oleje. Aroma masáž využívá působení éterických olejů, tedy přírodních silic, získaných destilací rostlin nebo jejich částí. Jejím cílem je, vedle odstranění napětí a prokrvení, dostat do těla aromatické esence a umožnit plné rozvinutí jejich účinků které jsou velice rozmanité, dají se spolu vhodně kombinovat a ovlivňují pozitivně nejen oblast fyzickou, ale velice příznivě i naši psychiku.

Aroma masáž dodá pokožce cenné látky a současně nádherně uvolní. Aby masáž měla co největší účinky, měli byste se jí zúčastnit aktivně.

Během aromamasáže se speciální, velmi jemnou technikou olej postupně aplikuje na pokožku celého těla, odkud se vstřebává do organismu.

Tato masáž je pociťována jako velmi příjemná a uvolňující. Její okamžité i dlouhodobé účinky jsou pak pro mnohé nezasvěcené značně překvapující.

Již v dávných dobách se nejvyšší vládcové mocných říší nechávali potírat vonnými oleji. Poznejte kouzlo aromaterapie a nechte přírodu,aby Vám poskytla úlevu při Vašich potížích. Soustřeďte se, zavřete oči a vnímejte svůj dech v souvislosti s masírovanými částmi těla.

Masáže jsou vynikající metodou k odstranění stresu a k uvolnění, nabízí možnost nechat se opravdu příjemně hýčkat.