MISS COSMETIC

Poradenství v oblasti životního stylu a péče o pleť a tělo.
Miss Cosmetic
Poradenství v oblasti životního stylu a péče o pleť a tělo.
Většina žen, ale i mužů, v dnešní době nevědí, jak správně pečovat o svou pleť a tělo.
Jakož to lidská bytost jsme přišli na svět zabaleni do materiálu, který je lehký, pevný, elastický a nepromokavý. Kůže je ochranná bariéra těla, na niž působí škodlivé vnější vlivy a registruje všechno, co nás trápí. Každodenní stres, slunce, suchý vzduch, v zimě i s ústředního topení, nedostatek spánku, příliš mnoho cigaret, znečištěné životní prostředí, bakterie, chemikálie a UV paprsky. Také pomáhá zadržovat minerály vyloučené potem a jiné základní tělní tekutiny. Kůže je náš největší a nejdůležitější orgán lidského těla - její plocha se pohybuje kolem 1,9 m2, celková tloušťka je něco přes 1mm a váží asi 4 kilogramy. Žádná část našeho těla nevyžaduje tolik pozornosti jako naše kůže. Nejjemnější část pokrývá obličej. Protože jde o živý organismus, musí také dostávat výživu a vláhu, má-li zůstat zdravá. Čistá, zářivá a zdravá pleť je ideálem, po němž všichni touží. Bezchybná hladká pleť bez rozšířených pórů a vrásek je považována za znamení mládí a pěstěného vzhledu.

S pomocí nejmodernějších přípravků péče o pleť a správnou ochranou proti slunečnímu záření může pleť vypadat a cítit se skvěle v jakémkoliv věku. Ve skutečnosti je tím zpomalen a omezen vznik známek stárnutí. Péče o pleť a tělo není žádné rozmazlování, ale přikládáme ji stejný význam jako starosti o správnou funkci srdce.

Proč v péči o pleť používat dermatologické výrobky a ne kosmetické? Kosmetické výrobky jsou řady pěstící a mají za úkol pleť udržovat v takovém stavu jaká je, tzn. pleť vyčistí, ale problémy pleti neřeší. Dermatologické výrobky se dostávají k jádru problému pleti a řeší je, tzn. při pravidelném používání se stav pleti viditelně zlepšuje. Dermatologická řada je určena k dennímu čištění, ochranně a výživě pleti. Ruku v ruce jdou spolu nejenom péče o tělesnou schránku, ale také o vnitřní stránku těla.

Prostředí, ve kterém žijeme ovlivnit nemůžeme, alespoň ne hned. Životní styl je v rámci uspěchané doby značně nezdravý. Mnohdy nemáme čas a někdy ani chuť na něm cokoliv měnit. Co však ovlivnit můžeme je výživa a příjem potravy.

Již římský Claudius Galén (nar.131 n.l.) objevil, že v našem těle se objevují toxické látky. Tyto látky dostáváme do těla potravou, dýcháním, ale i každou činností. Všechny tyto toxické látky naše tělo nedokáže vyloučit ven a dochází k jejich postupnému ukládání v těle (přibližně za 10 let života se nám v těle uloží 1kg toxických látek). Nejvíce těchto toxických látek se nám ukládá ve střevech.

Poradenství trvá cca 1-2 hodiny, kdy se Vám intenzívně věnujeme. Povídáme si o Vašich problémech s pletí. Poradíme jak řešit problémy s akné, jak potlačit známky stárnutí pleti, jak pečovat o okolí očí... Na základě tohoto poradenství Vám sestavíme individuální program péče o pleť a tělo, nebo program, který Vám pomůže ke změně životního stylu s možností sestavení jídelníčku na míru.

Abychom se Vám mohli plně věnovat, pracujeme na základě objednávek.

V případě zájmu se informujte a objednávejte na telefonním čísle: 721 573 046.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

S úctou
nezávislí partneři
Miss Cosmetic